Novinky: Pozor!! Pozor!! Pro orientaci ZDE krátký přehled novinek
Pozor!! Právě probíhá čistka neaktivních postav ZDE

Srpen 2013

Alice Katie Guane

25. srpna 2013 v 12:49
Jméno: Alice Katie Guane

Věk: 19

Rasa: Elfka

Postavení: Celá její rodina ;ona, její matka a její otec; jsou šlechticové na
elfském dvoře, s tím že její matka je sestra královny elfů. Jednoduše lze říct
že jsou velice bohatí..

Zaměření: Magie

Strana: Snaží se být neutrální, ale trochu se přiklání ke straně elfů
Vzhled: Je krásná, stejně jako ostatní elfové, avšak spousta z nich říká že
je hezčí než většina. Je velice ladná;elegantní; Má světle modro-šedé oči s
drobným zašikmením. Vlasy má tmavší blond, trochu kudrnaté. Má drobný nos
a špičatější uši. Její tělo zdobí tipické ženské křivky. Jelikož zbožňuje zelenou,
vždy se obléká do něčeho zeleného. Do vlasů si dává čelenku. Každý den má na
sobě něco jiného .. Nikdy ji neuvidíte v jednom a tom samém oblečení.

Schopnosti: Telepatie, metamorfóza, schopnost rozeznat pravdu od lži.

Povaha: Je velice inteligentní a rozvážná. Je i odvážná a ráda se směje.

Minulost: Jelikož svou minulost tají, můžete se od ní dozvědět snad jen že její
otec nemá ruku ;když objevila svoji magickou sílu, nepovedlo se to v ní udržet
a pomocí kouzla mu ruka vybuchla ..; i svou současnost tají. Jen málo kdo ví že
pochází z dvora a že po smrti královny bude sama princeznou ..

Zvířectvo: ne, nemá

Dům: Ano, v elfském hlavním městě ...

Nával změn

2. srpna 2013 v 19:09 | D. de Mémoire

Po dlouhé době všechny zdravím. :)

Píšu sem, abych vám oznámila, že jsme se na našich stránkách rozhodly pro
nějaké ty změny. Jak jste si už možná všimli, ty nejmenší už byly
provedeny. Ty větší zatím ne, ale s největší pravděpodobností se jich brzo
(což znamená tak do měsíce :D) dočkáte. Takže, kde začít? :) Rozhodně
začnu se změnami, které už byly provedeny. Toť znamená:

  • Maličká grafická úprava - u svých profilů si můžete všimnout, že jde vidět jenom 5 prvních bodů, až když kliknete na "Celý článek", tak se otevře celý. Platí to však jen u profilů, na které se koukáte pomocí Archivu článků nebo které jsou ještě zveřejněny hned na hlavní stránce.
  • V přihlášce byla přidána kolonka "Zaměření". Tím chceme nejen po nových lidech, ale také po všech aktivních hráčích, aby ke svým postavám přidaly buď fyzické nebo magické zaměření. Jaké své postavě dáváte napište pod tento článek do komentářů. ↓↓↓ Prosím, tuto změnu respektujte, jelikož se snažíme vymyslet cokoliv, co by postavy přimělo nebýt neporazitelnými. Vaše přihlášky se nám sice všechny líbily, také jsme je zveřejnily, ale zkrátka se nemůžeme zbavit dojmu, že téměř všechny postavy jsou hodně silné. Proto tento nový bod.
  • V článku "Rasy" bylo také provedeno pár změn. Ke každé rase je nyní dopsán "Původ" a "Rasa". Původ jsme přidaly, abychom sjednotily způsob, jak vznikne takový upír, vlkodlak či démon a neměli jsme tu různé teorie. "Rasa" nám říká, jestli je postava světlá-neutrální-temná. Ono je to sice celkem jasné, jenomže taky tu máme postavu elfa, který se vlastně chová temně, i když to není elfí přirozeností. Zkrátka, všem hráčům to jasné asi nebylo. ... A abych připsala k tomu elfovi, vznikne nová rasa, Temní elfové, ale k tomu ještě níže.

A teď k změnám, ke kterým se ještě chystáme, ale zatím provedeny nebyly.
  • Nové rasy - Jak už jsem zmínila výše, dočkáte se nových ras. Mezi nimi budou i Temní elfové. Dále nás napadlo přidat ještě hobity, skřety (ano, není to náhoda, vážně máme rádi LOTRa) a anděly. Pak taky oficiálně přidáme rasy, které se už ve hře objevily, ale v článku "Rasy" je nenajdete - toť znamená felyny a mořské panny (které však v našem případě jsou pouze jezerní). ... No, ono to ale k rasám není všechno. :D ... Rozhodly jsme se totiž oslovit i vás, jelikož různých smyšlených ras je hodně. Nás samotné však už žádné nenapadají. Když přijdete s nějakým nápadem, oceníme ho, a pokud uznáme vaši rasu za vhodnou, tak ji do hry přidáme taky. :)
  • Nový vzhled stránek - Přemýšlíme nad ním už dlouho a snad se brzo stane i skutečností. :) A proč nový vzhled? Zaprvé, potřebuje to aspoň trochu změny. Zadruhé, asi jste si toho už všimli, že máme špatně vyměřenou pravou stranu vedle článků. Do zeleného okraje totiž zasahují písmenka, a když to neodenterujeme (jaj, divné slovo :D), tak to pak nevypadá pěkně.
  • Knihovna - Jestli to bude jako nové místo na hraní, to ještě uvidíme. Rozhodně to však bude nová podrubrika v "Život v Altaë". Bude tam několik oddělení, všechny však budou poučné, abychom vám mohly lépe nastínit svět, který jsme vymyslely. ... Prozatím si představujeme tři oddělení - Historie (kde by byla sepsána nějaká časová osa a důležité události), Biologie (že bychom vymysleli nějaké tvory, které by v našem světě mohli žít a které bychom případně potkali) a Geografie (U hodně postav je, že přišli z té a z té konkrétní země, čemuž jsme původně chtěly předejít. Máme přece jenom vymyšlený svět. Proto bychom chtěly vymyslet různé exotické země, ke každému nějaký popis a to bychom pak do knihovny zveřejnily.). ... Původně jsme chtěly vymyslet všechno samy, pak ale Lannu napadlo - proč nevyhlásit soutěž? Historii sepíšeme samy, ale u oddělení Biologie a Geografie bude právě probíhat ta soutěž. ... O ní však ještě podáme bližší informace.
  • Noví vypravěči + nový admin - Nebojte, nikdo z adminů nás neopustil, pořád jsme ty tři adminky, které můžete znát pod vymyšlenými jmény Nyana Casco (dřív Taikitelvi), Danielle de Mémoire a Lanna Carter. ... K novému adminovi jsme se rozhodly proto, jelikož ne vždy máme čas (taky vidíte naši aktivitu). Problém nastává v tom, že všechny tři jsme spolužačky a v průběhu roku míváme podobné, někdy stejné akce. Hra nás však ale stále baví a skončit s ní nechceme. Proto bychom chtěli přibrat ještě jednoho administrátora, i když lépe řečeno by to byl spíš "správce", jelikož se s ním asi těžko budeme setkávat osobně. Tohoto člověka budeme hledat mezi vámi - samozřejmě nějakého dobrovolníka, za tím účelem však ještě plánujeme udělat konkurz. ... Co se týká nových vypravěčů, ty budeme věnovat lidem jako odměnu za aktivitu. Takže buďte aktivní, ozveme se vám a pokud budete mít zájem, budete mít pravomoc hrát za vypravěče. :) (Bude to však omezené, vybereme asi tak dva nejaktivnější lidi.)

Možná jsem na něco zapomněla, já však doufám, že ne. :D A kdyby jo, nebojte, s dalšími změnami vás obeznámíme.